אודותינו

הנדל”ן שלך מתחיל בקרקע

מאי נדל”ן אדמות בישראל היא חברת נדל”ן המתמחה באיתור ומכירת קרקעות המיועדות לבנייה של מבני מגורים ומסחר בעתיד, כהשקעה הבטוחה ביותר והטובה ביותר בישראל.

החברה הוקמה ע”י אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר וניסיון רב בתחום הנדל”ן בכלל, ובקרקעות בפרט. מאחוריה שורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים במבחר יעדים אטרקטיביים ברחבי הארץ.

בימים טרופים אלה, כשמחירי הדירות מרקיעים שחקים והחלום של זוג צעיר לבית משלו הופך לכמעט בלתי אפשרי להשגה, אנו מציעים לכם אלטרנטיבה שפויה ליצירת בסיס כלכלי איתן שיעזור לכם משמעותית בהגשמת החלום לבית משלכם.

דרכנו, אתם יכולים לרכוש קרקע בכל גודל שתרצו ובהתאם לתקציב שלכם. הקרקע תהיה רשומה בטאבו על שמכם ובכל רגע נתון תוכלו למכור אותה, ותמיד (!) ברווח. כי הזמן תמיד פועל לטובתכם כשמדובר בקרקע, שהערך שלה רק הולך ומאמיר עם השנים.

מצוקת הדיור בישראל, הופכת כמעט כל חלקת אדמה פנויה לאוצר בלום שרק מחכה להפשרה ולבנייה עתידית כדי לתת מענה לצורך ההולך וגדל ליחידות מגורים. רכישת קרקעות במדינת ישראל מאז ומעולם הוכחה כהשקעה הבטוחה ביותר והמשתלמת ביותר, וראייה לכך הם רשימה ארוכה של אנשים, שהתעשרו בן לילה כתוצאה מהשקעה חכמה בקרקע.

חשוב לציין כי כמות הקרקעות שבידי המדינה שטרם הופשרו לבנייה הנה מוגבלת. ההערכה היא שתוך מספר שנים יוותרו מעט מאד אדמות מדינה בידי הממשלה ואז מחירי הקרקעות הפרטיות יזנקו דרמטית בעשרות אחוזים.

נתון מדהים שרק מעטים יודעים עליו הוא שרק שבעה אחוזים מהקרקעות במדינת ישראל רשומות בטאבו וכל היתר אדמות מנהל, מה שהופך את הביקוש לגבוה ואת ההיצע הנמוך. התוצאה המתבקשת היא – תשואה גבוהה מאד. בטח בהשוואה להשקעה בבנק עם ריביות אפסיות שגורמות לכסף שלכם להישחק לאיטו. קרקע, לעומת זאת, משביחה את עצמה בכל רגע נתון וכפועל יוצא גם את כספכם.

אז למה לא לנצל את חלון ההזדמנויות הזה לפני שייסגר?

אנו מזמינים אתכם לעשות מעשה ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל ילדיכם: רכשו קרקע המיועדת לבנייה אשר תניב לכם בעתיד תשואות גבוהות מהרבה מכל ערוץ השקעה אחר וברמת ביטחון גבוהה ביותר כי בסופו של יום אתם קונים נכס, לא נייר ולא מנייה. נכס אמתי, שנסחר מקדמת דנא. נכס שערכו רק הולך וגדל עם הזמן, וקופץ בעשרות אחוזים עם כל התפתחות חדשה לכיוון הפשרה ובנייה, והכי חשוב – הוא נזיל וזמין בכל עת למכירה. בכל רגע נתון שתרצו לממש את הנכס, הקונים יעמדו בתור. וככל שתחכו יותר – כך תרוויחו יותר. באחריות!

למה דווקא אנחנו?

אנו מתמחים ברכישת שטחים גדולים של קרקע ובמכירתם לציבור רב של משקיעים. כנגזרת של הגודל שלנו כקבוצה, אנו מצליחים כמעט תמיד להאיץ משמעותית את תהליך ההפשרה לבנייה וכתוצאה מכך מביאים לעלייה חדה בערך הקרקע.

לצד הניסיון והידע הרב בתחום, אנו מציעים לכם גם ביטחון מלא ואפס סיכון. כל הקרקעות שלנו הנן תחת תקן שמאות 22 שמשמעותו קבלת דו”ח שמאים מפורט טרם הרכישה הקובע את סטטוס הקרקע, שווי הקרקע בעת הרכישה ושווי הקרקע המוערך בעתיד.

בנוסף, במעמד החתימה על החוזה, כספכם מועבר כולו לחשבון נאמנות במשרד עורכי דין מהמובילים בארץ ושם הוא צובר ריבית עד לרישום הערת אזהרה בטאבו, שמשמעותו היא שהקרקע רשומה על שמכם, מה שהופך את העסקה לבטוחה מאד עבורכם.